تغذیهسلامتی

فواید ناشتا آب خوردن

هر روز ناشتا آب ولرم بخورید

اگر هر روز صبح بعد از بیدار شدن از خواب آب ولرم بنوشید این امر می تواند به درمان آسم، سرطان و دردهای دوره‌ای بدن کمک کند. ناشتا آب خوردن باعث پاکسازی سیستم داخلی بدن می‌شود، در واقع این کار می‌تواند به پاکسازی روده بزرگ کمک کند، به طوری که مواد مغذی که وارد بدن می‌شود به خوبی جذب بدن می‎شود. نوشیدن آب صبح زود بدن را به خون سازی ترغیب می‌کند.

فواید ناشتا آب خوردن

  • مبارزه با کبد چرب
  • جلوگیری از پوسیدگی دندان
  • تضمین سلامت قلب
  • افزایش سوخت و ساز بدن
  • لاغری سریع
  • یکی از بهترین درمان‌ یبوست

بعضی اوقات آب نوشیدن مفید نیست. همانطور که پیش تر در پست زمان اشتباه مصرف آب  توضیح دادیم، اما بسیاری از پزشکان ناشتا آب خوردن را سفارش می‌کنند.

ناشتا آب خوردن

چگونه آب‌ درمانی کنیم؟

دلیل بیماری های عمومی، ماندن و رسوب برخی مواد در سیستم بدن است. تغذیه باکتری ها ازاین مواد اضافه است. نوشیدن آب این مواد را شسته و بدن را تمیز می‎کند. چون در خون خالص (حاوی اکسیژن) باکتری امکان رشد ندارد. اگر به دنبال سرزندگی و سلامتی هستید، آب‌ درمانی کنید. آب‌درمانی روشی برای حل مشکلاتی مانند اختلالات بدن و اختلالات قاعدگی است.

در روش آب درمانی بعد از بیدار شدن و قبل از مسواک کردن، سه تا چهار لیوان آب بنوشید و مدتی چیزی نخورید. اگر برایتان مقدور نیست و نمی‌توانید، این کار را با یک لیوان شروع کنید. سپس کم کم مقدار آب را افزایش دهید.
در طی روز، حداقل ۳۰ دقیقه قبل از وعده‌های غذایی (صبحانه، ناهار و شام) آب بنوشید اما، تا دو ساعت بعد از صرف این وعده‌های غذایی از نوشیدن آب خودداری کنید.

در این پست قصد داشتیم تا شما را با فواید ناشتا آب خوردن و کمک به برخی بیماری ها، آشنا کنیم. اگر علاقمند هستید تا در زمینه سلامت و بهداشت و روانشناسی اطلاعات بیشتری کسب کنید،  مجله بدانید را دنبال کنید.

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن